Dzimtmisas pamatskola,
Dzimtmisa, Iecavas novads,
Latvija, LV-3913

+371 639 46129,
skola@dzimtmisa.lv
 
 

Aktualitātes

Dzimtmisas skolā rīkos veselības nedēļu
20.03.2014Dzimtmisas skolas direktore Jana Arāja

Foto: no "Bauskas Dzīve" arhīva.

Nākamnedēļ no 24. marta Iecavas novada Dzimtmisas pamatskolā notiks veselības nedēļa ar biedrības «Papardes zieds» (PZ) sagatavoto programmu.

Nodarbībās, kurās speciālisti un pedagogi ar bērniem izzinās dažādus veselīga dzīvesveida un veselas personības aspektus, piedalīsies 5. – 6. klašu audzēkņi, «Bauskas Dzīvei» pastāstīja skolas direktore Jana Arāja.

Pusaudži tēmas par atkarībām, attiecībām, higiēnu un veselīgu uzturu pētīs četrās «stacijās», pildot testus un eksperimentus. Dzimtmisas skolotājas līdz ar citiem novada pedagogiem janvārī piedalījās PZ seminārā, lai iepazītu veselības programmas metodes. «Bauskas Dzīve» jau vēstīja, ka PZ veselības «stacijas» pērn un šogad rīkotas arī Iecavas vidusskolā, izpelnoties atzinīgu vērtējumu gan no pedagogiem, gan skolēniem.

Šī mācību gada otrajā pusē Dzimtmisas skolā īpašu uzmanību pievērš metodisko materiālu gatavošanai, stāsta J. Arāja. «Patlaban strādājam ar individuālo pieeju katram skolēnam, gatavojam metodiskos materiālus katrai stundai. Klases nav lielas, un svarīgi, lai skolotāja uzmanību un padomu saņemtu gan talantīgie bērni, gan tie, kuriem kāds priekšmets nepadodas,» skaidro direktore, «individuāla pieeja ir mazas skolas priekšrocība. Dzimtmisā pedagogus mudinām vienmēr domāt ar psiholoģiski atvērtu pieeju, izrunāt visu ar skolēniem, mācību procesu stundās vadīt ar sīki sagatavotiem plāniem.»

Avots: Bauskas Dzīve      Atpakaļ