Dzimtmisas pamatskola,
Dzimtmisa, Iecavas novads,
Latvija, LV-3913

+371 639 46129,
skola@dzimtmisa.lv
 
 

Aktualitātes

Meža olimpiādes pusfinālā nopelna diplomu un Cūkmena vizīti
04.04.2014


 

Foto:esilabs.lv

Iecavas novada Dzimtmisas pamatskola un Vecumnieku vidusskola labi startējušas Meža olimpiādes pusfinālā, nopelnot diplomu un Cūkmena vizīti.

Abas mūspuses skolas palika aiz sešiem Meža olimpiādes finālistiem, liecina informācija mājaslapā mammadaba.lv. Meža olimpiādes pusfināla dalībniekus noteica, vērtējot kopumā teju 300 iesūtītos stundu aprakstus no 105 Latvijas skolām. Šī gada tēma – literatūra mežā – aicinājusi piedalīties rekordskaitu dažādu priekšmetu skolotāju, un bērniem ir bijusi iespēja mācīties un apgūt praktiskas iemaņas ārpus telpām.

No Dzimtmisas pamatskolas savus stundu aprakstus Meža olimpiādei iesniedza Iveta Salgrāve un Natālija Šabanoviča, «Bauskas Dzīvi» informēja «zaļās» izglītības projektu vadītāja Velga Ērgle. Pusfinālam tika virzīta N. Šabanoviča, un viņas vadībā Dzimtmisas skolēni sacentās par labāko sniegumu interneta spēlē www.mezotajs.lv.

Spēlē labāko sniegumu no Dzimtmisas klasēm parādīja 8. un 6. klase, informē V. Ērgle.Bērniem ar padomu palīdzējis Lauksaimniecības universitātes meža nozares students Edgars Ērglis.

Visas 60 pusfināla dalībnieces skolas saņem diplomu par dalību Meža olimpiādē. Veicināšanas balvu – Cūkmena vizīti – nopelnījušas desmit skolas, kas palika tieši aiz finālistiem. Viņu vidū ir Vecumnieku vidusskola un Dzimtmisas pamatskola.Fināla uzvarētāju balva ir ekspedīcija uz Norvēģijas dabas skolu, vēstīts mammadaba.lv.

Meža olimpiāde ir viens no «zaļās» izglītības virzieniem, ko atbalsta «Latvijas Valsts meži»,programma «Izzini mežu» un «Mammadaba meistarklase». Šajās programmās piedalās vairākas mūsu novadu skolas.

 Avots: "Bauskas Dzīve"      Atpakaļ